O firmie Pel-Decor

PEL-DECOR to butik ze stylizowanym oświetleniem, małymi meblami i dekoracjami, stworzony z myślą o klientach szukających przedmiotów z historią, które w ciekawy sposób urozmaicą wnętrze i nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Gwarantem wysokiej jakości i pełnej sprawności oferowanych przez nas przedmiotów jest rosnące grono zadowolonych klientów z całej Polski.

W ofercie firmy znajdują się wszystkie rodzaje oświetlenia. Są to niejednokrotnie pojedyncze i niepowtarzalne egzemplarze lamp stojących, wiszących, kinkietów czy plafonów, pochodzące z różnych dekad i różnych części Europy. Przeważają materiały szlachetne, takie jak mosiądz, kryształ, granit czy alabaster. Oferujemy również małogabarytowe przedmioty dekoracyjne, często o konkretnych walorach użytkowych. Są to m.in. szafki, komódki, wieszaki do przedpokoju, kwietniki, mosiężne i miedziane osłony na donice, lustra, obrazki.

Renowacją zajmuje się rzemieślnik z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nie tylko przywracamy im dawny "blask" ale także dbamy o wysoką jakość naszych produktów.

Wierzymy, że wnętrze powinno odzwierciedlać niepowtarzalną wizję klienta, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby nabywców. Służymy fachową radą, za którą stoją lata doświadczenia w realizacji projektów dla klientów indywidualnych i firmowych.